“Snjegovijada” – aktivnost starije B skupine podcentra Nevičica

Zašto Snjegovijada? Vrlo jednostavno, Adrijan je došao do novog naziva spajajući riječi snijeg i olimpijada, a ostali su se složili i napravili Snjegovijadu.

Starija B skupina podcentra Nevičica osmislila je natjecateljske igre, te su pozvali prijatelje iz ostalih skupina na veselo druženje petkom. Natjecali su se svi u igrama klizanja i skijanja. Pravo veselje bila je igra sanjkama gdje su djeca vukla jedni druge na dekama kroz dvoran. Snage su se odmjeravale i u igrama „Tko će prije“ grudama ispuniti plastične kolutove (snjegovića) te „Tko će više“ ubaciti gruda u snjegovića. Zadnja igra „Grudanje“ izazvala je najviše veselja i smijeha kada su sva djeca uzela papirnate grude i međusobno se grudali.

[foogallery id=”41657″]

 

 

Skip to content