Sportske igre roditelja u podcentru Jaglenac

14.06.2023. u podcentru Jaglenac održane su sportske igre roditelja.

Nešto prije 17h, u dvorište vrtića pristigla su djeca, roditelji i njihovi prijatelji. Svi su bili vidno uzbuđeni, nasmijani, opremljeni sportskom opremom, rekvizitima za navijanje i dobro pripremljenim grlima. Dvorište vrtića već je bilo preuređeno u pravi sportski teren s mnoštvom rekvizita potrebnih za natjecanje.

Oglasila se zviždaljke i sve je krenulo: potezanje konopca, lizanje pekmeza, poligon spretnosti i brzine, glavo-kuglanje, alka te nogometna utakmica mame protiv tata. Sudjelovalo je ukupno 73 roditelja raspoređenih u 3 do 5 ekipa.

Natjecatelji se nisu štedjeli kao ni navijači. Prvoplasirani su nagrađeni prigodnim medaljama.

Za vrijeme natjecanja vladala je vedra i opuštena atmosfera, te je sve prošlo u fer i korektnoj borbi bez ozljeda.

Hvala roditeljima što su uvijek uz nas i što podržavaju svaku našu inicijativu. Vidimo se dogodine u novim igrama i izazovima.

Skip to content