Vjerska skupina u posjeti staračkom domu

U sklopu obilježavanja Dana starijih osoba (01.10.), vjerska skupina Dječjeg vrtića Josipovac posjetila je obiteljski starački dom Petrić iz Josipovca. U prekrasnom okruženju doma dočekali su nas njegovi djelatnici i korisnici. U društvu odgojiteljica djeca su pred korisnicima Doma izveli prigodne pjesme i recitacije, te su time ispunili srca svih gledatelja. Korisnici doma dočekali su djecu s velikom radošću, a nekadašnja učiteljica izrecitirala im  je pjesmu o baki. Pozvani smo u posjetu u vrijeme Božića za kada smo obećali naučiti i pokazati im nešto novo.

Cilj posjeta bio je poticanje osvješćivanja međusobne povezanosti djece i starijih osoba i skrbi za njih.

Na samom kraju s radošću i veseljem poklonili su im poklone koje su za njih izradili u vrtiću.

[foogallery id=”39289″]

Skip to content