„Zečići“ upoznaju zanimanja ljudi, frizer

U svakodnevnim igrama djeca oponašaju svoje roditelje. Aktivnosti koje obavljaju, poslove kojima se bave. Već duže vrijeme djevojčica  L. organizira i potiče igru u  Centru frizera. Prateći  njihove interese u goste pozivamo majku po zanimanju frizerku koja nam je tijekom jednog dopodneva  sobu Zečića, srednje skupine pretvorila u pravi frizerski salon. Cilj današnje suradnje s roditeljima bio je razviti djetetovu svijest o važnosti određenog zanimanja, ljudskog rada uopće, kao i važnosti higijene kose, te smanjiti strah odlaska kod frizera. Djeca su imala mogućnost ispričati gdje i što njihovi roditelji rade te zašto je važno raditi. Dogovoreni su u skupini daljnji koraci, pozivamo u goste liječnika, medicinsku sestru, majstora, učiteljicu. Do tada uživajte u galeriji slika.

[foogallery id=”39623″]

Skip to content