Edukativna radionica “Osmijeh bez straha”

U ponedjeljak, 27. studenoga 2023., školski obveznici PC Višnjevac, sudjelovali su na edukativnoj radionici. Posjetili su nas učenici 4. razreda dentalnih asistenata Medicinske škole Osijek sa svojim profesoricama. Posjet je bio organiziran u sklopu kurikularnog projekta “Osmijeh bez straha”, kojim se želi ukloniti i smanjiti dentofobija kod djece.

U kreativno osmišljenim radionicama, učenici su djeci prikazali prezentaciju o pravilnoj prehrani i nužnosti održavanja oralne higijene te su igrom djeci približili važnost njezina održavanja i provođenja. Pored usvajanja novih spoznaja kroz interaktivno predavanje i igru, djecu su posjetili Zubić vila te Gric i Grec, što je izazvalo opće oduševljenje kod djece.

Zahvaljujemo profesoricama Ivi Tomić i Mirjani Kralj te najavljujemo nastavak ove uspješne i vrijedne suradnje.

[foogallery id=”40432″]

 

 

 

Skip to content