Dječji vrtić Vladislavci

Podcentar Vladislavci

Kralja Tomislava 75, Vladislavci

Voditeljica: Jadranka Filipović

Telefon: 391-016

Pedagoginja: Dijana Markota, mag.educ.paed.

Psiholog: Tatjana Mikloš, prof.

Kućice za ptice

Promatrajući kroz prozor ptice koje su u potrazi za hranom poskakivale po prozorskoj dasci kod djece se probudio interes o temi:ptice u zimi. Počeli smo istraživati koje su to ptice

Mali vrtlari iz dječjeg vrtića Vladislavci

Dolaskom proljetnog vremena u dječjem vrtiću Vladislavci počeli su pravi cvjećarski te vrtlarski radovi. Projekt smo započeli sadnjom“ Jankovog čarobnog graha“ u posude za samozaljevanje koji nas je odveo do

Mjesec hrvatske knjige

Povodom Mjeseca hrvatske knjige posjetili smo knjižnicu Osnovne škole Mato Lovrak u Vladislavcima. Knjižničarka je djeci objasnila svrhu i važnost knjižnice te im pokazala slikovnice i knjige namjenjene djeci. Dobili

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content